MAVKA'S RITUAL DANCE AND SPRING FOLK SONG BY DAKHABRAKHA

  Рет қаралды 234,371

FILM.UA Group

FILM.UA Group

Ай бұрын

Ukraine’s Animagrad studio (FILM.UA Group) presents a video featuring a new scene from the most anticipated Ukrainian animated film MAVKA. THE FOREST SONG accompanied by a soundtrack “Vesnyanka” (spring folk song) by DakhaBrakha ethno band and showcasing a Ukrainian ritual dance of greeting a new spring. For the first time, the viewers will be able to see Mavka’s new unique image - she is wearing authentic Ukrainian garments. The creative team dedicated the video to the unbroken spirit and courage of Ukrainians.
The video contains the scene with Mavka, Lukas, and other characters celebrating spring at the village fair. The music playing in this episode is an original springtime song “Vesnyanka” performed by DakhaBrakha’s band players who will also appear in the film as animated characters of the village musicians.
ABOUT THE PROJECT
Genre: Fantasy, Romance, Comedy
Language: Ukrainian, English
Production: Animagrad Studio (FILM.UA Group)
Supported by the Ukrainian State Film Agency (USFA), the United States Agency for International Development (USAID)
Soundtrack: “Vesnyanka” (spring folk song) by DakhaBrakha
Director: Oleg Malamuzh, Oleksandra Ruban
Producers: Iryna Kostyuk, Anna Eliseeva, Egor Olesov
Script by: Yaroslav Voytseshek
Art Director: Kristian Koskinin
Line Producers: Yana Medvedieva, Oleksandra Lutsenko
Head of 3D Production: Andrew Militskyi
Supervisor: Andriy Konovalov
Promo Producer: Ksenia Baranova
MAVKA. THE FOREST SONG:
Facebook: MAVKA.MOVIE/
Instagram: mavka.movie
Website: mavka.ua/
Animagrad
Facebook: Animagrad
Instagram: Animagrad
Website: animagrad.com/en/
FILM.UA Group
Facebook: h film.ua
Instagram: filmua
Website: film.ua/en/

Пікірлер: 125
Aliona Belousova
Aliona Belousova Ай бұрын
Нагадує епізод танцю із "Рапунцель". Дуже гарна та насичена сцена - стільки деталей та історії у кожному кадрі. Видно, що за цим всім стоїть величезна праця. Дякую вам 💚
Rostislav North
Rostislav North 6 күн бұрын
а рапунцель нагадує мульт про легенду артура кінця 90тих.. Все воно давним-давно подібне, що не зробиш...
FORTETSYA ANIMATION
FORTETSYA ANIMATION 14 күн бұрын
Мені теж
Luntik
Luntik Ай бұрын
Я думав що один про це подумав..
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
Теж згадав цей епізод з Рапунцель. І цікаво те, що щось подібне передбачав.
Мами ми блогєри ...
Мами ми блогєри ... Ай бұрын
Чесно , кольори , оболиччя персонажів приємні ...музика просто прекрасна ...за три бурячки окремо дякую 😊 Бажаю успіху😉
Вероника
Вероника Ай бұрын
Красивая песня, национальные кастюмы и танец. Всё гармонично и спокойно, красота.
Lifecycle
Lifecycle Ай бұрын
Чарівно ✨ Мавка справжня україночка 🥰 Сподіваємося, скоро і ми будемо так танцювати та святкувати нашу перемогу 💛💙
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
Важливо щоб перемога настала якомога швидше. Хоча є і об'єктивна реальність. І нам потрібна саме перемога а не перемир'я.
Strange Love
Strange Love Ай бұрын
- у дахибрахи щось з ліпсінком - по барабану так б'є що ніби просто торкається - в деяких моментах танці здаються трошки повільними А так, цікаво буде глянути
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
@Яна💗 це, принаймні, конструктивна критика і правильний зворотній зв'язок, на відміну від того, що творилося в коментарях до трейлеру.
Strange Love
Strange Love Ай бұрын
@Яна💗 Знаю, це забороняє конструктивну критику?
Яна💗
Яна💗 Ай бұрын
Ти хочь знаешь як ще складно , робити мультики ????? Один мультик роблять 3 а то й 6 років !!!!
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
Оце і є конструктивна критика.
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
Це просто неймовірно! Дакую за вашу роботу! Пам'ятаю як ви робили голосування, який варіант українського народного вбрання для Мавки обрати з трьох варіантів. Ось для чого)
Panjem
Panjem Ай бұрын
Дуже подобається тут вбрання усіх людей, а особливо орнаменти на одежі, які мають свій історичний символізм. Та проте, мені виглядає дивним момент танцю 0:46-0:51, вони разом кружляють, а волосся якесь статичне. До того ж на цьому збільшеному плані не видно, що вони підстрибують у кружлянні, що показують одразу на наступному плані 0:52. А так, круто передано український колорит 💛💙
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
тут скоріше всього компроміс між бажанням та можливим з точки зору складності анімації, фінансовими ресурсами та часом. Хоча може ще підправлять до того як буде остаточний рендер проекту. Якщо це не є саме остаточний варіант.
Hridoy Rahman
Hridoy Rahman Ай бұрын
Really can't wait anymore she's amazing and beautiful 🌻
BL_69
BL_69 Ай бұрын
красиво, дуже чекаю в найближчому часі побачити Мавку, адже це означатиме що закінчилась війна
Rostislav North
Rostislav North 6 күн бұрын
Бажано перемогою. Інакше нас всіх загеноцидять. Тому не розслабляйтесь.
Melaryon
Melaryon Ай бұрын
П'ятий раз по колу, шо ви робите?🤣 Аж самій хочеться потанцювати. На 0:43-45, коли Мавка підстрибує, помітні якісь артефакти на її спідниці.
Аліна Березюк
Аліна Березюк Ай бұрын
Фантастична пісня і неймовірно красивий танок! 😊 Дуже дякую! Чекаємо перемоги 💛💙
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@роблоксеры😙🤞 роблоксери в деле?😌🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪💪🤙🤙🤔😢👍🤔🙊😌😭👿🤬🥴🗿👍😩😁??? який крінж.... ваш нік вже багато чого про вас говорить. Боже оголосіть перемогу самі собі у себе і йдіть геть з українського куточку, ви тут нікому не потрібні зі своїм побєдобєсієм, реально Zомбі., а не люди...
роблоксеры😙🤞
роблоксеры😙🤞 Ай бұрын
Россия победит🤦‍♀️😑
Maxym Vlasvit
Maxym Vlasvit Ай бұрын
Клас, намалювали Дахабраху!
Jill Evers
Jill Evers Ай бұрын
That was beautiful 🥹
eXtreamAngel
eXtreamAngel Ай бұрын
Таке враження, що старих аніматорів та художникі купили западні студії, а нові співробітники - дешеві випускники з якихось курсів. У порівнянні з орігиналом, який був представлений у трейлері 4 роки тому, це - шмат лайна, який нвіть дивитися не хочеться.
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@сю сю це як ті бомжі що до крамниць підходять і кажуть що я теж так вмію?
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
українці в одному коментарі↑ скажіть мені чим власне ви відрізняєтесь від росіян? ви ж така ж жадібна особа, вам аби усе готовеньке і гаряченьке, щоб і студії одразу були вищого рівня і аніматори з досвідом, малороси гірше орків.
сю сю
сю сю 22 күн бұрын
Во во, я в блендері з матеріалів сімса можу схоже зробити.
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
​@eXtreamAngel Ну багатство локації обумовлене її особливостями. Це площа де проходять танці на ярмарку і там велика ділянка витоптана. Багатство локацій лісу значно більша і багато чого ще не показувалося. Стосовно іншого гляньте їхнє попереднє відео (там показоно як вони працюють над мультфільмом в нинішніх умовах). Там є два варіанти однієї сцени, де Мавка застрибує на бізона. Одна явно більш давня і в ній волосся ще не анімовано належним чином (цей варіант був в тизер-трейлері). Тобтовсе, що показано в трейлерах і в цьому відео це проміжні тестові матеріали а не кінцевий варіант. Припускаю, що тут економія на якості трейлерів а не на якості роботи над самим проектом. А якість фону це налаштування рендерінгу, які скоріше за все спростили щоб їхнє власне залізо впоралося. А рендерити готові матеріали скоріше за все будуть на арендованій потужній рендер-фермі. Після цього будуть і фони як треба, і відсутність мерехтіння і плавність рухів. Хоча я теж можу помилятися в чомусь бо об'єктивної реальності не знаю до кінця. І якщо буде ще один трейлер і з такою ж якістю графіки і анімації, то критикуватиму вже я бо тоді не зрозуміло для чого створювати такий багатий світ, якщо його деталі не можна роздивитися.
eXtreamAngel
eXtreamAngel Ай бұрын
@Сергій Ющенко Я не аніматор, але я бачив багао відео в інтернеті, де в Блендері роблять такі фігурки за 3-4 години. Я не хочу сказати, що це легко и таке інше, але одне, коли цей трейлер є єдиним зразком відео, а інше, коли спочатку нам показали гарний трейлер у 2018 році, та люди хотіли подивитися цей мульт, а зараз - еталон дегрдації. Анимація героїв нормальна, але жахлива анімація волосся, та інших речей. Це усе я сприяю, як економію ресурсів (часу аніматорів), та недолік бюджету. Мені складно зрозумити - чому змінили моделі, та таке скудне оточення (фон, дізайн сцени). Могли ж узяти матеріали з того роліку - хоча б моделі, але здається мені, що той ролік робила одна студія, та їй не заплатили, і вони взяли усе інтеллектуальне майно собі, а нова студія - дуже не досвідня, та зробила як змогла.
андрей гаманец
андрей гаманец Ай бұрын
О, это что 3 версия Мавки? Она конечно не такая запоминающаяся, как первая, но зато красивая и гармоничная, в отличии от второй.
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@андрей гаманец це мультфільм... це поки що не повна адаптація... до такого треба ще дорости.
андрей гаманец
андрей гаманец Ай бұрын
@Tic-Tac 12 Я читал лiсову пiсню в школе и помню это, но у нее как будто бы черты лица поменялись, а не только глаза и волосы. В оригинальной драме у нее только глаза менялись
Chemicals
Chemicals Ай бұрын
як я розумію ви не знаєте ким являє собою ця Мавка, вона змінює колір волосся, очей і символів на тілі залежно від емоцій і почуттів, коли їй боляче і її ліс горить її волосся взагалі може стати чорним, а очі червоними
Tic-Tac 12
Tic-Tac 12 Ай бұрын
она трансформировалась в человека чтобы быть с Лукашем наверное
Сергій Ющенко
Сергій Ющенко Ай бұрын
Ще одне. Чомусь припускав, що будуть саме якісь дійства в людському селищі і що головні герої будуть танцювати в подібній обстановці. Я останні роки чомусь мало дивлюся фільми. Анімаційні фільмів взагалі мало дивився. Але свого часу дивився заплутану історію і пам'ятаю момент з танцем. І гріх було не замутити щось подібне щоб показати красу нашого українського танцю і гармонійно це поєднати з розвитком історії кохання головних героїв. Воно ніби само собою напрошується. Це був математичний розрахунок як любить говорити Портніков. І потібні розрахунки мозок іноді робить за секунди, і не акцентує на них увагу, хоча тримає в пам'яті.
Nataly Kalnichenko
Nataly Kalnichenko Ай бұрын
З нетерпінням чекатимемо на прем‘єру 💙💛
Юлия Олисейчик
Юлия Олисейчик Ай бұрын
Дуже гарна робота ❤️
Kira💘
Kira💘 Ай бұрын
Вона така красуня!!❤ І пісня дуже красива✨
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
@Лариса Лопушан ми злі?) Пфф. Смішно читати від матері працівника мультфільму, яка не одобрює нову роботу Мавки. Боже...
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
@Лариса Лопушан а яка ви тільки смішна. Вже 4 роки пройшло а ви все пишите всім що краще, і війна почалася а ви досі і досі пишите ці ганебні коментарі! Краще не пишіть нічого! Бо ви себе ставите в негарне становище!
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
@Лариса Лопушан що за мати така
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
@Лариса Лопушан от цікаво, син працює над новою мавкою а ви тут всім пишите що стара сама краща! Як вам не соромно?)
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
@Лариса Лопушан ви сліпа мабуть, раз питаєте чи я вам.
The Four Animation Production
The Four Animation Production Ай бұрын
We got a special clip 😍
Chemicals
Chemicals Ай бұрын
коли передивляюсь ніби повертаюсь у дитинство) любили ми раніше файно святкувати і гуляти (хоча і зараз вміємо:> одне Івана Купала чого коштує). Ви молодці! вчіться, малюйте, створюйте і надалі 🤍 з нетерпінням чекаю виходу мультика і сподіваюсь що його побачать в усьому світі, нашу культуру, наших мультиплікаторів, нашу унікальність🥺🤧 (московитів що читають цей коментар прошу не відповідати, у вас своя культура є, нею і займайтеся.)
Dash Ok
Dash Ok 17 күн бұрын
Насправді так прикро... Xоч уже маса людей це говорили, повторюся - початковий дизайн Мавки, всі деталі, і взагалі анімація були набагато приємнішими. Було якесь почуття чарівного та незвичайного, а тут персонажі начебто неживі. Сумно:(
Dash Ok
Dash Ok 5 күн бұрын
@Chemicals у кожного своя думка, тому можете спокійно біситися у сторонці:)
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
так як більшість не розуміє поясню по букві: в о н а н е п і д х о д и л а д л я р о м а н т и ч н о ї , с е р й о з н о ї л і н і ї в і с т о р і ї + люди хейтили стару Мавку в ті часи через те що вона була схожа на братц і принцесу Діснея, через що студія навіть робила опитування де аудиторія обирала найбільш цікавий їм образ для Мавки. ДОСИТЬ НИТИ, це вже реально бісить.
error
error 29 күн бұрын
Да красиво. Но уже что то напрягает. Не во обиду создателям.
Андрей Виревкин
Андрей Виревкин Ай бұрын
❤️❤️😍🇺🇦
Альона Болог
Альона Болог Ай бұрын
Дуже чекаю 🥺💙💛
fire man
fire man Ай бұрын
Классно
Настя Дубкова
Настя Дубкова Ай бұрын
Красуня 💚💚 Клас 🌻 Мультфильм буде просто супер .👍
Ріжок ТВ
Ріжок ТВ Ай бұрын
Я мультики взагалі не дивлюся, але на цей 100% піду. Це шедевр
Ірина Голобородько
Ірина Голобородько Ай бұрын
З нетерпінням очікую виходу повного мультфільма🥰
Яна Анучина
Яна Анучина Ай бұрын
непогано ❤️
Luntik
Luntik Ай бұрын
Це шедевр!
Veronika Barvinok
Veronika Barvinok Ай бұрын
Коли вже вона на нарешті вийде?))
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Ай бұрын
В кінці року..
Саша Болдак
Саша Болдак Ай бұрын
💛💙 ух ти як гарно 💛💙
Sina Ritsu
Sina Ritsu Ай бұрын
Вау, анімація в стилі 2001 року, дуже нагадує першого відьмака 😻😻😻 я в дитинстві грала в комп'ютерну гру про червону шапочку, 2006 року випуску здається, там таке ж освітлення було, навіює ностальгію) приємно що ви стараєтеся доробити фільм, навіть якщо весь бюджет, судячи з усього, злили в перший трейлер ❤️❤️❤️
MegaContemplator
MegaContemplator Ай бұрын
А в мене однієї питання виникає, чому тут українців такими худорлявими намальовано? Ну камон, ми ж не такі дистрофіки , у нас і хлопці кремезні, і дівчата гарної статури! І всі РІЗНІ та красиві! Навіщо копіювати той діснеєвський шаблон? Дякую. Вибачте за неконструктивну критику. На фінальну прем'єру і перемогу дуже чекаю!
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
до чого тут Дісней? ви наші старі анімації не бачили чи що? як приклад про козаків, погляньте на українських молодих дівчат там, тож до чого тут Дісней? і ще одне питання, чому ви згадуєте тільки Дісней? невже не існує інших студій? і чим скажіть завинила нам ця бідна студія що ви її так хейтите? буде у нас більше аніматорів- тоді буде більше різних стилів, зараз малюють в більш популярному стилі яким користуються майже усі країни де є анімаційні студії, це робиться для щоб охопити більшу аудиторію, тож у чому власне проблема? бо наскільки я знаю багатьом людям з коментів їх думку нав'язали росіяни що займаються оглядами (яких дивилися наші люди і дивляться навіть зараз), також роль зіграла думка маси.
RA RA
RA RA Ай бұрын
Ваууу чекаю на цей мульт 😍
Альона Болог
Альона Болог Ай бұрын
🥰🥰💙💛💪🥺
Demonessa Emma
Demonessa Emma Ай бұрын
☺️☺️☺️❤️❤️❤️😺
Кира Дакфорд
Кира Дакфорд 26 күн бұрын
Цей мультик виходить так само швидко, як мої комікси 😂
Olga Kainara
Olga Kainara Ай бұрын
😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💛💙
Marta Ruden'ka
Marta Ruden'ka 28 күн бұрын
Поверніть обличчям героїв, особливо Лукашу, українські риси!
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
а де тут НЕ українські риси?!?
Veronika Barvinok
Veronika Barvinok Ай бұрын
Анімація ще трохи кострубата, але виглядає гарно)))
SSaint
SSaint 27 күн бұрын
Топ
BLE5T
BLE5T Ай бұрын
Топчик горобчик
YEANOT
YEANOT Ай бұрын
Персонажі "мертві" якісь..
klon ninth
klon ninth Ай бұрын
чекаємо на вихід з нетерпінням.
FORTETSYA ANIMATION
FORTETSYA ANIMATION 14 күн бұрын
А її можна в кінотепнтрі в окулярах 3д дивився?
Nat Maren
Nat Maren 4 күн бұрын
Сподіваюсь цієї сцени не буде у фільмі. Або вона недороблена. Анімація рухів слабенька, анімація обличь другорядних героїв - теж. Кольори - занадто барвисті і неузгоджені. Виглядає дешево і не стильно, наче візуальне оформлення з браузерної гри "Збери врожай" чи щось таке.
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games Күн бұрын
Звісно буде! Ви що там собі думаєте? Та й можна припустити що сцена реально недроблена, і рендер не остаточний.
A Bou
A Bou Ай бұрын
Putin has died?
Лариса Лопушан
Лариса Лопушан Ай бұрын
Представляете, какой праздник устроим?
Людина з Ім'ям
Людина з Ім'ям Ай бұрын
🥳💃🏻🕺
Ксенія S
Ксенія S 20 күн бұрын
Коли коли коли коли?
Злий Бандерівець
Злий Бандерівець Ай бұрын
Хто би міг подумати
Мама Фея
Мама Фея Ай бұрын
Я думала будет лучше картинка(( Что-то совсем затянули. Ожидала шедевр, а теперь разочарование!👎
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@Мама Фея жінко вивчіть спочатку українську, а потім лізьте у наші справи, росіян тут не жаліємо.
Мама Фея
Мама Фея 25 күн бұрын
@ЗВЕРЮШКА Games ну-ну! 😁
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games 26 күн бұрын
@Мама Фея какой там цирк? Какое я имею отношение к телевизору? Я вижу цирк перед экраном.
Мама Фея
Мама Фея 26 күн бұрын
@ЗВЕРЮШКА Games ценить творчества, включи телевизор - там твой цирк! А от сюда гуляй, ещё раз говорю 😁
ЗВЕРЮШКА Games
ЗВЕРЮШКА Games 27 күн бұрын
@Мама Фея я вижу что вы уже погуляли вальсом, дабы написать полный бред под детским мультфильмом. Продолжайте цирк, будет интересно поглядеть что же вы дальше напишите.
soulkis
soulkis Ай бұрын
вот они русские
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@Маргарита Ксенофонтова ну от і поговорили... в тому що ви не хочете читати, аналізувати, шукати, цікавитись і закладається головна ваша проблема. Все! путя сказав! означає правда! а те що ви робите на його фоні то вже не цікаво бо на гордість давить так пані? ну от нагадую, у вас 30 років українці в усіх фільмах це свині, бандити, лиходії, дурники, салоїди і інші, тим часом як у нас на дні незалежності співають українські пісні на пару з російськими, у вас взагалі є критичне мислення чи ні? то хто з нас українофоб чи русофоб?!? в першу чергу ви українофоби, доречі головними русофобами теж є ви, тільки поглянь на ваші жарти про себе до війни, щось ми так про вас не жартуємо як ви про себе.
Маргарита Ксенофонтова
Маргарита Ксенофонтова 8 күн бұрын
@Chemicals ахахахах,это надо же было настолько возмутиться чтобы написать такой текст, наверное у тебя так руки и чесались кому нибудь написать, в Украине половина людей зомбированы на ненависть к россиянам и я даже не удивляюсь,читать что мне написали я не буду,так как знаю что там оскорбление в сторону России единственное на что способны украинцы так это унижать
Chemicals
Chemicals 8 күн бұрын
@Маргарита Ксенофонтова скажи мені в якому паралельному світі ти живеш? що ти взагалі робила всі ці 8 років коли були величезні скандали, купа новин, різних суперечок, коли в росії застрелили Нємцова за те що він виступав за мир між Росією і Україною? де ти була коли ваші ж воїни і наші зрадники сепаратисти що за росію публікували відео їх знущань над нашими людьми що жили в Донецьку і Луганську? де ти була особисто коли тисячі переселенців Донецьку бігли зі своїх міст в Україну і досі не можуть повернутися додому? де ти була коли їм встановлювали російське телебачення повністю заблокувавши зв'язки з нами? де ти була коли ваша країна проводила незаконний референдум з погрозами мирним жителям Донецьку? де ти була коли жителі Донецьку і Луганську виходили на мітинги про мир думаючи що їх хтось почує з росії? де ти була коли ваші війська окупували Крим? де ти була коли в криму проводили антиокупаційні мітинги з прапорами України і Криму? де ти була коли добровольці з України врятували Маріуполь від вас який був такою-ж ціллю для утворення квазі держави як і Донбас? де ти була всі ці роки? що як тільки санкції то і згадати можна? свідомі українці ніколи не забували про війну про це можете не хвилюватись і ніхто не давав нам про це забувати, виняток тільки любителі руззкого міра які на вас гроші заробляли російськомовним контентом і діти що зомбувались вашими шоу про геїв і крінжові бідні сім'ї роками, там загинуло надто багато наших людей щоб вам це пробачити, ми благали миротворців допомогти нам але вам підлизують сраку бо не хочуть конфлікту. Де ти була коли росія напала на Грузію? що робили твої батьки коли ви напали на Чечню? і ви продовжуєте себе виправдовувати словами які каже президент якого ви навіть не обирали і його друзі, це просто курям на сміх.
Маргарита Ксенофонтова
Маргарита Ксенофонтова 8 күн бұрын
@Chemicals Лол,а вы незаконно бомбили своих же людей на протяжении 8 лет и никто,никто не поднял эту тему в Украине
Abbas Hasan
Abbas Hasan Ай бұрын
Russia foreva
Маргарита Ксенофонтова
Маргарита Ксенофонтова 10 күн бұрын
@Кира Дакфорд Как и не ваша победа в этой реальности
Кира Дакфорд
Кира Дакфорд 26 күн бұрын
Только не в этой реальности :)
"DakhaBrakha" & "Port Mone". "Хмелева Project" live
1:24:25
Denys Ovchar
Рет қаралды 70 М.
UFC Vegas 57 : Нил Мэгни VS Шавкат Рахмонов
4:04
Setanta Sports UFC
Рет қаралды 581 М.
MAVKA. THE FOREST SONG. Official Trailer
2:21
FILM.UA Group
Рет қаралды 312 М.
Тарас Шевченко "Катерина" (аудіокнига)
32:29
Spring (final dissertation video)
3:18
Gugak Sound
Рет қаралды 35 М.
How to destroy a language properly | Language repressions in Ukraine in the XX century (eng sub)
34:00
ідея олександрівна
Рет қаралды 194 М.
ОВР Шоу: Мэр и стендап
13:13
ОВР Шоу
Рет қаралды 1,4 МЛН
Даша и Животное - Ад (3D-Анимация)
4:17
Esay Animation
Рет қаралды 586 М.
ОВР Шоу: Мэр и стендап
13:13
ОВР Шоу
Рет қаралды 1,4 МЛН
"Моего не видал?" Любовь и Голуби.
0:38
Happy Design
Рет қаралды 257 М.